LITTLE KNOWN FACTS ABOUT کارشناس خودرو.

Little Known Facts About کارشناس خودرو.

Little Known Facts About کارشناس خودرو.

Blog Article

کارشناس پس از بررسی ۱۴۵ آیتم مهم، گزارش خود را در قالب برگه سلامت خودرو ارائه می‌دهد. متقاضی با استفاده از این برگه می‌تواند از سلامت ماشین دست دوم مطلع شود.

خرید و فروش خودرو به مهارت‌های زیادی نیاز دارد. بسیاری از افراد با بازار خودرو آشنا نیستند و علاوه بر کارشناسی خودرو به مشاوره هم نیاز دارند.

کارشناس خودرو باید آزادی عمل در انجام آزمایش‌ها داشته باشد.

در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو چه مهارت‌هایی یاد می‌گیرید؟

بسیاری از کارشناسان خودرو دوره‌های آموزش حرفه‌ای گذرانده‌اند.

از آنجا که فرایند کارشناسی ممکن است در موارد کمی با خطا نیز مواجه باشد، امکان شکایت و رسیدگی به این موضوع در کارنامه وجود دارد.

برای کارشناسی فنی خودرو (کارشناسی موتور خودرو) خساست به خرج ندهید؛ زیرا اگر ماشین از لحاظ فنی مشکل داشته باشد، در آینده‌ای نه چندان به‌صورت پشت سرهم خرج روی دست شما خواهد گذاشت. پس بهتر است با استفاده از بهترین کارشناس خودرو تا حد ممکن از هزینه‌های گزاف تعمیر و تغییر لوازم در امان بمانید.

پس اگر قصد دارید که آموزش کارشناسی خودرو را شروع کنید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

برای گرفتن نوبت می‌توانید به وب‌سایت های مربوطه (سایت کارشناسی خودرو) مراجعه کنید و با واردسازی اطلاعات خودرویی، در صف نوبت اینترنتی تشخیص فنی خودرو قرار بگیرید. هم چنین با مراجعه به این وب‌سایت‌ها می‌توانید از قیمت کارشناسی ماشین نیز آگاه شوید.

در کارشناسی خودرو، آیتم‌های بیشتری مورد بررسی قرار می‌گیرد و یک گزارش جامع درباره تمام بخش‌های ماشین تهیه شده و به متقاضی تحویل داده می‌شود.

در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو با یادگیری تکنیک‌های بررسی سیستم‌های داخلی خودرو و بررسی شاسی می‌توانید در این امر متخصص شوید.

هزینه کارشناسی خودرو بر اساس مدل هر خودرو کارشناس ماشین متفاوت است. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های کارشناسی خودرو با مشاورین کارنامه ارتباط بگیرید.

در شعبه خودرو۴۵، ۱۴۵ آیتم مختلف مثل موتور، رنگ بدنه، کابین، لاستیک‌ها، گیربکس و… با ابزارهای پیشرفته‌ای همچون دیاگ، قلم رنگ، میکروسنج و … کارشناسی شده و سلامت و صحت عملکرد آن‌ها مشخص می‌شود.

اگر قصد خرید خودرو دست دوم داشتید بهتر است ابتدا درخواست کارشناس خودرو دهید و بعد با بررسی ها او خرید خود را انجام دهید.

Report this page